Scroll Down
Back to home

Vizyon ve
ve Misyonumuz

3R Grup olarak kurumsal yapımız ile; hedeflerimize ulaşmak için mevcut dış ve iç koşulları çok iyi şekilde değerlendirip, ileri görüşlülüğümüz ile birlikte geleceğin bugünden başarılı, kaliteli ve memnuniyet dolu proje öykülerin oluşturmaya iddialıyız.

DEĞERLER
//Vizyon ve Misyon (TR)

Değerlerimiz

Firmamız kurulumundan bugüne hep uzun vadeli ve istikrarlı yapısı ile, piyasada öncü firmalar arasında yer almaya devam etmiştir.
01.

Vizyon ve Misyon

Category :

Sizinle birlikte çok uzun süre boyunca başarı ile anlatılacak çalışmalara adım atamak istiyoruz

Şirketimizin görev ve sorumlulukları dahilinde oluşturulan değerler, amaçlar ve politikalarına uygun, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli içinde “stratejik portföy ve manifestosu oluşturarak” her zaman müşteri memnuniyetini ve kalite anlayışını sağlamaktır.

Biliyoruz

" Organizasyon yapımız, genel felsefe ve iş yapma felsefemiz ile; müşterilerimizin gözünde bizleri nasıl görmeleri gerektiğini biliyoruz ve pazara değer katmaya devam ediyoruz "

3R Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası sektörde öncü olmak, statü konumumuzu her zaman en üstte tutmak, ideal gelecek çözümler ve ürünler üretmek, dünya ve teknolojiyi takip ederek tüm hizmet ve ürünlerimizin dünyada yayılmasını sağlayarak, kalıcı başarı öyküleri geliştirmek ve üstünlük sağlamaktır.

3R Misyonumuz

Kurum misyonumuz; vizyona ulaşmak için yapılması gereken her türlü çözüm ve adımı kapsamaktadır. Son teknolojik sistemleri kullanılması, yenilikçi ve Ar-Ge faaliyetlerinin yürütülmesi, sosyal sorumluluk alanında fark oluşturulması, faydalı modellerin tek çatı altında toplanması ve tüm hizmetlerde maksimum sinerji oluşturulması, iş sürekliliğinin ve verimliliğinin en üst düzeye çıkarmaktır.

Hizmet Alanlarımız

Lokal ve uluslararası standartlar ve en iyi uygulamalar ışığında ideal teknolojik sistem ve altyapı çözümlerinin sağlanması, Mühendislik Çözümleri ve Ürünleri, Taahhüt, Otomasyon, Simülasyon, Bakım ve İşletme, Danışmanlık faaliyet alanlarında; profesyonel ve kurumsal çözümler üretilmesi ve hizmetlerin verilmesidir.

Faaliyet Alanlarımız

READY TO ORDER YOUR PROJECT ?

© Solonick 2018 / All rights reserved.

Close