Scroll Down
Back to home

Hakkımızda (TR)

//Hakkımızda (TR)

3R Grup Mühendislik

Tecrübeli ve güçlü ekibimiz ile müşterilerimizin isteklerine uygun mühendislik hizmetleri vermeye devam ediyoruz.
01.

Firmamız Hakkında

Category :

Engeller bizi durduramaz, her bir engel kararlılığımızı daha da güçlendirdi.

2007 yılında temeli atılan Expert Enformasyon yapısından günümüze; yurtiçi arenada “En doğru çözüm ve teknolojileri kullanarak, müşterilerin kendi ihtiyaçlarına özel dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan 3R Group, uluslararası arenaya geçiş yapma vizyonu ile 2018 yılında grup firması çatısı altında yeniden yapılanmıştır. Geçen süreçte en iyi mühendislik firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Son zamanlarda attığı yenilikçi adımlarla, özellikle ARGE faaliyetleri yürütmekte ve inovasyon çözümleri geliştirmektedir. Aynı zamanda sosyal alanda etki sağlayacak özel ürünler ve müşteri bazlı isteklere uygun çözümler için üretim yapmaktadır. .

Müşterilerimiz

" Expert Enformasyon yapınız ile başladığımız ve 3R Group yapınıza kadar sizlerle yürüttüğümüz tüm projelerde memnuniyeti yüzünüzde görmek bizler için son derece önemli "

Grup Firma

2007 yılında temeli atılan Expert Enformasyon yapısından günümüze; "En doğru çözüm ve teknolojileri kullanarak, müşterilerin kendi ihtiyaçlarına özel dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan 3R Group, 2018 yılında grup firması çatısı altında birçok alt firma yapısı ile hizmet vermektedir.

Tecrübeli Ekip

Alanında tecrübeli ve güçlü ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve mühendislik kökenli profesyonel takımı ile sürekli Ar-Ge politikası kapsamında çeşitli üreticiler ile birlikte donanım ve yazılım üretmekte ve altyapı çözümleri sağlamaktadır. Lokal ve global özel çözümler ve hizmetler için koyduğu hedef doğrultusunda kendini her geçen gün geliştirmekte ve ekibini arttırmaktadır.

Faaliyet Alanları

Mühendislik Çözümleri ve Ürünleri, Taahhüt, Otomasyon, Simülasyon, Bakım ve İşletme, Danışmanlık ve Ar-Ge faaliyet alanlarında emin ve sağlam adımlarla, hızlı çözüm ve kalite anlayışı ilkesi içinde sektörün öncü firmaları arasında yerini almaya devam etmektedir.

Vizyon ve Misyon

PROJENİZİ BİZİMLE BİRLİKTE YAPMAYA HAZIR MISINIZ?

© Solonick 2018 / All rights reserved.

Close